Siirtoruuvi Oy

RIIHIKOSKI

Liiketoiminnan esittely

Olemme korkealaatuisten ruuvikuljettimien, kuljetinruuvien ja ruuvipumppujen suunnitteluun ja valmistukseen erikoistunut yritys. Kolme vuosikymmentä alalla ovat tehneet meistä johtavan toimijan Suomessa.

Tuotteet

Ruuvikuljettimet
• Kuljetus
• Syöttö
• Laimennus
• Sekoitus
• Lämmitys
• Jäähdytys

Pystyruuvit
• Pystysuoraan siirtoon

Ruuvipumput
• Lietteiden siirtoon
• Nesteiden siirtoon

Kuljetinruuvit

Kierukat

Yhteystiedot

Käyntiosoite Pajatie 2-6
21870 RIIHIKOSKI
Puhelin 02 486 4960
Fax 02 486 8530

Sales Manager
Jaakko Kuukasjärvi
GSM +358 40 774 7134
jaakko.kuukasjärvi@siirtoruuvi.com

Product Manager
Hannu Hurttila
GSM +358 400 424 109
hannu.hurttila@siirtoruuvi.com

Production Manager
Pertti Kiiski
GSM +358 400 910 554
pertti.kiiski@siirtoruuvi.com

Engineering
Sampo Salonen
GSM +358 50 540 7514
sampo.salonen@siirtoruuvi.com

Engineering
Pasi Haveri
GSM +358 400 829 643
pasi.haveri@siirtoruuvi.com

Engineering
Isto Toola
Puh. +358 40 197 7055
isto.toola@siirtoruuvi.com

Managing Director
Ville Viksten
+358 44 987 8661
ville.viksten@siirtoruuvi.com
/img/c/739175.png

Hakusanat

kuljetinjärjestelmät, kuljetinlaite, kuljetinruuvit, ruuvikuljetin, materiaalinkäsittelylaitteet, materiaalinsiirtolaitteet, pumppuja, ruuvikuljettimet, ruuvipumppuja, ruuvipumput, ruuvipumppu, kierukka, siirtoruuvi

Markkinapaikan ilmoitukset

Myy laskusi meille!thyssenkrupp - Alumiinin ammattilainen